přijímá nové pacienty

Fyziomona s.r.o.

Vinohradská 176, Praha

1 250 Kč

Fyziomona s.r.o.

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Naším cílem je poskytnout klientům a pacientům co nejlepší péči. Vztah mezi fyzioterapeutem a jeho pacientem chápeme jako vztah partnerský, jako vztah mezi členy jednoho týmu. Týmu, který se sestavil na základě vzájemné důvěry za jediným účelem. Odstraněním nebo zmírněním potíží pacienta, za účelem vyřešení problémů klienta. Proč hovoříme o týmu a proč klademe důraz na spolupráci? Je to jednoduché. Fyzioterapeut bez aktivní spolupráce klienta zmůže jen velmi málo. Může ukázat cestu a kousek po ní pacienta doprovodit a pak na něj občas dohlédnout. Ale ujít ji musí pacient sám.

Vystudovala jsem bakalářský i magisterský program fyzioterapie na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy pod vedením prof. Koláře. Již během magisterského studia jsem působila jako vedoucí fyzioterapeut privátního neurologického a rehabilitačního pracoviště.

Publikace a články

Články

Umístění: Fyziomona s.r.o. Běžný termín

Zatím první návštěva a rozhodně ne poslední. Pani Procházková-Prokůpková je milá, vstřícná a empatická.

Umístění: Fyziomona s.r.o. Běžný termín

Navsteva byla moc prijemna. Hned byl citit uleva a diky cvicenim na doma bude problem brzy pryc. Mohu tedy jen doporucit

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Podrobné vysvětlení, účinné cviky, efektivní léčba

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

zatím mám za sebou pár návštěv, ale jsem spokojená :)

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Vše v naprostém pořádku! Mohu všem jen doporučit..

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Neskutecna empatie, uz první návštěva pomohla, jsem nadšena a vděčná.

Umístění: Fyziomona s.r.o. Běžný termín

Mám za sebou zatím dvě návštěvy,ale obě proběhly více než dobře a jsem moc spokojená. Děkuji

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Jsem s pani Prochazkovou spokojena. Je jiste odbornici ve svem oboru, kladla otazky, ktere vam maloktery lekar polozi. Verim, ze mi dokaze pomoci se stavajicimi problemy a poradit do budoucna. Jen skoda, ze ordinuje tak daleko (dojizdim z vysociny) :)

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Milý, příjemný přístup. I po pár návštěvách cítím úlevu od bolestí.

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Profesionální přístup s velkou dávkou empatie. Přišla jsem na ošetření přesně, kdy jsem byla objednaná.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, trpím bolesti vycházející z jednoho místa na zádech vedle páteře směrem k levé lopatce. Je to nepříjemné, bolí mne to hlavně v klidu. Postupně se doba Dy bolest začne krátí uz ne dvě hodiny, dříve to bylo k ránu po spánku. Začala jsem trpět nespavosti, kdy nemůžu vubec dodechnout a pak jde bolest zezadu do hlavy. Můžete m prosím i poradit?

Dobrý den, děkuji za váš dotaz. Bohužel bez osobního vyšetření nejsem schopná Vám poradit. Může se jednat o svalové obtíže, stejně jako o kloubní blokádu, ale i o nějaké vážnější onemocnění. Doporučuji Vám vyšetření fyzioterapeutem nebo rehabilitačním lékařem. V případě zhoršování dušnosti a nemožnosti se nadechnout je třeba okamžitě vyhledat lékaře.
Přeji hezký den

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková)

Dostal jsem od své neuroložky poukaz na pět rehabilitací, je možné se u Vás objednat?
Děkuji, s pozdravem

momentálně máme volné kapacity v zařízení Fyziomona s.r.o., Vinohradská 176. Pro objednání prosím zavolejte na telefon uvedený zde v kontaktech a objednáme Vás na první možný termín.

Prohlížet všechny odpovědi